קאפקייקס!

לאחרונה אני מנסה, במסגרת המגבלות של להיות אמא (חלילה לא מתלוננת, זה בעיקר נפלא), להנות כמה שאפשר לפני שאני חוזרת לעבודה מחופשת הלידה. אוכל תופס חלק מאד משמעותי מהדברים שאני נהנית מהם למרות כל הק"ג שעוד נשארו לי להשיל מהלידה… 🙂

קאפקייקס

אז שבוע לפני פורים, השתתפתי בסדנת קאפקייקס. הסדנה שמובילה רחלי זוסימן, האשה והאגדה מאחורי הבלוגים "פשוט מבשלת" ו"עפיפונים". רחלי, שעובדת איתי ביחידת הרפואה המקוונת של הכללית, היא אחת מהנשים שעושות את הבלתי אפשרי, השילוב המופלא של הורות, קריירה, שני בלוגים, בישולים, דוגמנות למידות גדולות ועוד ועוד.

את הסדנה מעבירה רחלי בביתה, במטבח נעים ומאובזר. במהלכה הכנו שלושה סוגים של קאפקייקס (וכן, רחלי מסבירה את ההבדל פעם אחת ולתמיד בין קאפקייקס למאפינס), שכללו מתכון בסיסי של קאפקייקס בתוספת דובדבנים עם ציפוי קרם קצפת וניל, קאפקייקס שוקולד עם ציפוי קרם שוקולד וקאפקייקס גזר עם ציפוי גבינת ריקוטה.

קיבלנו טיפים שונים להכנה, לאפייה, למילויים ולהזלפות הקצפת והכי חשוב, קישוטים. לקשט זה כיף, בעיקר עם כמות קישוטים בלתי נלאית שכוללת סוכריות בצורת פנינים, נצנצים של זהב (לאכילה!) ועוד רבים וטובים.

בתמונה הראשונה: כך זה היה נראה

בתמונה השנייה: הניסיון הראשון שלי לבד

לחצו למידע על הסדנאות וליצירת קשר עם רחלי 

כך זה היה נראה בסיום הסדנה

הניסיון הראשון שלי

1 מחשבה על “קאפקייקס!”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה