עוד שלב בחיים… גמילה מחיתולים.

ופתאום זה הגיע. היא אוטוטו בגן עירוני, היא כבר גדולה והגיע הזמן לגמול את הנסיכה מחיתולים.

אז למזלנו הרב, יש לטל גננת שמדוברת בקרב ההורים כמומחית בגמילה מחיתולים מה שמתברר כנכון מיום ליום, ויש לנו ילדה נבונה שמבינה שהגיע הזמן. עם זאת, מכאן ועד לגמילה הדרך אינה קצרה.

בשבוע שעבר הוזמנתי לאירוע גמילה מחיתולים של חברת האגיס. כיאה לאירוע שמארגנת אפרת מונשרי גורן, היה מושקע ומתוקתק, נעים וטעים או כמו שאומרים "לפנק, לפנק, לפנק".

אני חייבת לומר כמה מילים על המקום. האירוע התקיים בוילהלמינה, מסעדה יפהפיה שפתח השף אורן בקר במתחם שרונה, בבית שנבנה בשנות ה-70 של המאה ה-19 וכולל 3 קומות ו-3 מתחמים שונים: בר/לאונג', מסעדה וקונדיטוריה (שנראית כמו הבית של עמי ותמי…).
ישבנו בקומה השלישית, חלל שכולל בר ומתאים בדיוק לאירועים פרטיים, ואכלנו ארוחת בוקר מעולה עם קינוחים נדירים באיכות, במקוריות ובטעם.

הקינוחים של "וילהלמינה"
הקינוחים של "וילהלמינה"

התוכן כלל הרצאה ומצגת בנושא גמילה באופן כללי, ובמוצר של האגיס הנקרא Pull Ups באופן פרטני.family

Pull Ups הם מעין תחתוני חיתול שתפקידם לעזור בתהליך הגמילה. תחתוני הגמילה הם תחתונים סופגים שניתנים ללבישה והסרה ומציעים מוצר שיכול לעזור לילד למנוע את הרגשת הפספוס כשהפיפי זורם במורד הרגליים… התחתונים באים עם "ציור קסם" שדוהים כאשר הם נרטבים ובדגמים עם דמויות דיסני לבנים ולבנות.

אני מודה שאנחנו באופן אישי בחרנו לא להשתמש בהם מסיבות שונות, בין השאר כי אנו באמצע תהליך גמילה בו טל התרגלה לאופי מסויים של גמילה ואנו לא מעוניינים לשנות את הסדר והשגרה. עם זאת, למי שמתחיל מהתחלה את התהליך זוהי אופציה אפשרית שיש לבחון את היתרונות והחסרונות שלה לפני תחילת ה"חגיגה".

את כל הפרטים על תחתוני ה Pull Ups תוכלו לקרוא במתחם הגמילה החדש של האגיס, שמציע גם מאמרים, ספרים מומלצים וכלים שונים לעזרה בגמילה.

אני אישית גיליתי שם את "גמילה מחיתולים דרך המסך" עם המלצות לסרטונים להכניס אותם עוד קצת לעניינים.

יש גם המלצה על  "האסלה הקסומה", סרט אנימציה לילדים, עם דמויות ושירים , שעשוי לקצר את משך הגמילה, מעלה חיוך ומשלב הכוונה לילדים ולהורים. הסרט מבוסס על ניסיונו של ד"ר ברוך קושניר, מומחה גמילה במשך 25 שנים במחקר ובהדרכת הורים לגמילה מחיתולים. "האסלה הקסומה" מגיעה גם כאפליקציה. (ככה אנחנו אוהבים…)

בנוסף תוכלו להזמין ערכת התנסות כאן ולהשתתף בתחרות של האגיס בנושא גמילה.

ואצלנו? אני מקווה שהתהליך ייגמר במהלך הפסח והחיים יהפכו לפשוטים יותר (ונקיים יותר!).

בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה